top of page
Search
  • Writer's pictureShay David

סגירת מרפסת בתל אביב: דיירי בניין היוקרה בחרו בנוף זכוכית

סגירת מרפסת זכוכית, הטרנד שהולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות, הגיע גם לדיירי מגדלי היוקרה בגינדי תל אביב. אך כאמור, דיירי מגדלי היוקרה לא יתפשרו על פחות מ-״הטוב ביותר״ עבור סגירת מרפסת בדירתם. תכירו את ספרטק שוניה, המומחה לסגירת מרפסות זכוכית, שנבחר על ידי גינדי תל אביב: לנהל, ללוות ולבצע עבור דיירי המגדל את סגירת המרפסות שלהם עם מערכות זכוכית מתקדמות.ספרטק שוניה, מנכל חברת נוף זכוכית
ספרטק שוניה, מנכל חברת נוף זכוכית


רקע על פרויקט גינדי תל אביב:

במיקום הכי נחשק בתל אביב, נבנו שלוש מגדלי יוקרה בני 48 קומות, כאשר בקומה ה-48 של המגדל מוצע פנטהאוז ענק במחיר של 130 מליון שקל. בכל בניין שמונה מעליות מהירות, לובי מפואר בגובה 14 מטר ומועדון דיירים. הפרויקט משלב בצורה יוצאת דופן בין מתחם פרטי שיש בו הכל לבין קרבה למגוון שירותים ופעילויות ברחבי העיר- שוק הסיטונאי, פארק ציבורי בגודל שמונה דונמים, קאנטרי קלאב, בית ספר, מעונות וגני ילדים, השוכנים באותו המתחם.


ספרטק שוניה, מנכ״ל נוף זכוכית, שנבחר ללוות את דיירי גינדי תל אביב בסגירת מרפסותיהם

ספרטק שוניה, יזם מצליח בתחום הזכוכיות ומנכ״ל חברת נוף זכוכית הוא אחד השמות החמים בארץ בתחום סגירת מרפסות זכוכית. ספרטק שוניה מתמחה בסגירת מרפסות עם מערכות זכוכית מתקדמות ובמתן פתרונות סגירה למרפסות וחללים פתוחים. ספרטק למד הנדסת בניין, והוא איש מקצוע בעל 10 שנות ניסיון בתחום הזכוכיות והאלומיניום. ומעל 200 פרויקטים לסגירת מרפסות שעברו תחת ידיו.


סגירת מרפסת זכוכית
סגירת מרפסת זכוכית

תגיד לי ספרטק, מהן הבעיות שהובילו את דיירי גינדי לרצות לבצע סגירת מרפסת זכוכית?

בעלי המרפסות במגדלי גינדי, התוודעו לגלות, ששטח המרפסת שלהם לא מנוצל כראוי ברוב ימות השנה, ובחלק גדול מהמקרים המרפסת נותרה נטושה בעקבות מספר סיבות:

  • האקלים הישראלי- בעקבות מזג האוויר בישראל, בחודשי הקיץ החמים ובחודשי החורף הקרים והרטובים, המרפסת הופכת לשטח שלא ניתן לנצל. הקיץ שמביא איתו גלי חום קיצוניים, סופות חול, ולחות או יובש קיצוניים. והחורף, שמביא איתו רוחות חזקות, גשמים, וקור קיצוני, הופכים את הישיבה במרפסת לכמעט בלתי אפשרית ואף מסוכנת.

  • אבק וחול- כל בעל מרפסת יודע, כמה אבק וחול נערמים על בסיס קבוע במרפסת. מאחר ומרפסת היא חלל פתוח, היא חשופה להמון אבק ולכן היא מתלכלכת במהירות. בעקבות כך בעלי המרפסות נאלצים לתחזק ולנקות את המרפסת כדרך קבע. משימה מייגעת שבעלי המרפסות מעדיפים לדחות ועל כן לוותר על השהיה במרפסת.

  • חרקים- כולנו מכירים את המטרד הזה, וכולנו קצת סולדים ממנו. זבובים, יתושים ומעופפים כאלה ואחרים שהופכים את הישיבה הנעימה במרפסת לחוויה לא נעימה כלל.

בעקבות כל הבעיות הנ״ל, התעורר הצורך אצל דיירי מגדלי היוקרה לחפש פתרון שיאפשר להם להנות מהמרפסת שלהם לאורך כל ימות השנה, תוך שמירה על מראה יוקרתי ומרשים וכמובן תוך שמירה על הנוף הפנורמי המהפנט אשר נשקף מהמרפסות שלהם.


מדוע 'וילון-זכוכית' הוא הפתרון המועדף על דיירי גינדי לסגירת המרפסת שלהם?

נכון להיום, ישנם מספר פתרונות המאפשרים סגירת מרפסת, אך הפתרון שנבחר ע״י דיירי גינדי נקרא ״וילון זכוכית״.

וילון זכוכית הפך לפתרון הפופולארי ביותר בישראל לסגירת מרפסות עקב מספר סיבות:

  1. שמירה על נוף המרפסת- אחד היתרונות הבולטים ביותר של מערכת זו היא השקיפות שלה. המערכת שקופה לחלוטין, דבר המאפשר להנות מהנוף הפנורמי הנשקף מהמרפסת ללא הפרעה של פרופילי אלומיניום, גם כאשר המרפסת סגורה וגם כאשר היא פתוחה.

  2. אטימה הרמטית- הסגירה מאפשרת אטימה הרמטית ובכך מגנה מפני גשמים, רוחות ואבק.

  3. בטיחותית- חברת נוף זכוכית משתמשת בחומרי הגלם האיכותיים ביותר עבור ביצוע סגירת מרפסת זכוכית. לוחות זכוכית מחוסמת 10 מ״מ, נעילה בטיחותית וגלגלי פוליאמיד אשר מבטיחים איכות ובטיחות מלאה.

  4. דינאמית- המערכת ניתנת לסגירה ופתיחה בקלות, בהתאם לצרכים שלכם. במצב סגור המרפסת הופכת לחלל סגור ואטום שניתן למזג ולרהט ככל אחד אחר בבית ובמצב פתוח המערכת מאפשרת פתיחה מלאה והמרפסת חוזרת לקדמותה.

  5. העלאת ערך הנכס- סגירת מרפסת זכוכית מעלה את ערך הנכס מכיוון שהיא מאפשר לנצל עוד חלל שעד כה היה לא מנוצל לרוב.

  6. מראה יוקרתי למרפסת – גם במצב סגור וגם במצב פתוח, וילון זכוכית מקנה למרפסת מראה יוקרתי ומשתלב בכל מצב.


סגירת מרפסת זכוכית
סגירת מרפסת זכוכית

לסיכום

סגירת מרפסת זכוכית בעזרת ״וילון זכוכית״ היא תופעה אשר הולכת וצוברת תאוצה בארץ בעקבות יתרונותיה הרבים והפתרונות שהיא מעניקה למגוון בעיות של בעלי המרפסות. הסגירה מאפשרת להשמיש את חלל המרפסת, למזג את המרפסת, לרהט אותה, ולהנות ממנה כל ימות השנה.


ספרטק זה נשמע מצויין, במידה ואני מעוניינת לבצע סגירת מרפסת, איך ניתן ליצור איתך קשר?

אני אשמח להעניק פגישת ייעוץ חינם לכל אדם שמעוניין לסגור את המרפסת שלו עם וילון זכוכית באזור אשדוד, באר שבע, אשקלון, יבנה, רחובות, ראשון לציון והישובים סביב.

ניתן להשיג אותנו בטלפון ובאתר האינטרנט:


טלפון ישיר של ספרטק שוניה: 052-536-5152

לאתר נוף זכוכית: www.nof-zhuhit.com

נכתב ע״י שי דוד קידום מוניטין ברשת

Comments


bottom of page